Παρασκευή, 4 Δεκεμβρίου 2009

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΑΙΝΙΩΝ 11ου ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (2009)

11o ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Ε.Κ.Θ. 10-11-12-13/12/2009

ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΟΜΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ-ΛΕΣΧΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 32 ΚΑΙ ΟΛΥΜΠΟΥ ΓΩΝΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

e- mail: panoramaekth@yahoo.gr

.............................

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΑΙΝΙΩΝ

Είσοδος ελεύθερη σε όλες τις προβολές

..........................

Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2009

18:00 Τελετή Έναρξης

19:00 "MEAN SEA LEVEL", PRADIP SAHA, Ινδία

20:00 "FEACAL ATTRACTION", PRADIP SAHA, Ινδία

20:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

21:00 "ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΩΡΑΙΑ", ΘΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ, Ελλάδα

22:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

23:00 "EL SISTEMA", PAUL SMACZNY-MARIA STODMEIER, Γερμανία
..............................

Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2009

18:00 "PATHOS MATHOS", MANUELA MORGAINE, Γαλλία

19:00 "CAFÉ CON LECHE", THORSTEN ECKE, Γερμανία- Πολωνία

19:02 "TWO CRIES", THORSTEN ECKE, Γερμανία-Πολωνία

19:07 "PANTA REI" (EVERYTHING FLOWS), NISVET HRUSTIC, Βοσνία- Ερζεγοβίνη

19:27 "VISE OD TOGA" (MORE THAN THAT), NISVET HURSTIC, Βοσνία- Ερζεγοβίνη

19:44 "DARKNESS ON THE EDGE OF A TOWN", SNJEZANLALOVIC, Βοσνία- Ερζεγοβίνη

19:56 "YO YELLA" (I AND SHE), FERNANDO USON, Ισπανία

20:14 "MAL AGUERO" (BAD OMAN), FERNANDO USON, Ισπανία

20:20 "ULTIMA FUNCION" (THE LAST SHOW), FERNANDO USON, Ισπανία

20:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

21:00 "Ο ΣΚΥΛΟΣ", ΝΙΚΟΣ LABOS, Ελλάδα

21:25 "VIS VIVA", ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ, Ελλάδα

21:35 "MY CORPSE", ΟΚΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, Ελλάδα

21:45 ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ, Ελλάδα

21:55 "ΕΥΑ 2", ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

22:05 "ΖΩΗ", ΣΠΥΡΟΣ" ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

22:20 "ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ", ΠΑΝΟΣ ΣΠΙΝΘΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

22:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

23:00 "ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ", PINDAROS AND TINDAROS TEAM, Ελλάδα

23:20 "SELF EXILE", ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΒΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

23:28 "BLUE CORRIDOR", DENEZ RUZSA, Ουγγαρία

23:35 "+1° C", DENEZ RUZSA, Ουγγαρία

23:37 "THE DELICATE ART OF THE BLUDGEON", JEAN-GABRIEL PERIOT, Γαλλία

23:41 "WELL COME", KONSTANTINOS-ANTONIOS GOUTOS, Γερμανία-Ελλάδα- Βέλγιο
...........................

Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2009

18:00 "THE FORGOTTEN DISTRICT", OLIVER PICKINSON, Βρετανία-Γαλλία-Μπελίζ

19:00 "FROM SOMEWHERE TO NOW HERE", VILLI HERMAN, Ελβετία

20:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

21:00 "BLACK ΜΠΕΕ", ΘΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ, Ελλάδα

22:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

23:00 "MAX BILL", ERICH SCHMID, Ελβετία
................................

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2009

17:30 "VIDEO FIANEUR STOP!", KONSTANTINOS-ANTONIOS GOUTOS, Γερμανία-Ελλάδα-Βέλγιο

19:00 "Ο ΣΚΥΛΟΣ", ΝΙΚΟΣ LABOT, Ελλάδα

19:25 "VIS VIVA", ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ, Ελλάδα

19:35 "MY CORPSE", ΟΚΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ, Ελλάδα

19:45 "ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ", ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ, Ελλάδα

19:55 "ΕΥΑ 2", ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

20:05 "ΖΩΗ", ΣΠΥΡΟΣ ΔΟΔΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

20:20 "ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ", ΠΑΝΟΣ ΣΠΙΝΘΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

20:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

21:00 "ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΟ", PINDAROS AND TINDAROS TEAM, Ελλάδα

21:20 "SELF EXILE", ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΒΡΟΠΟΥΛΟΣ, Ελλάδα

21:28 "LEIPZIG LIBERTY", KONSTANTINOS-ANTONIOS GOUTOS, Ελλάδα

22:45 "PEINCESSA DE AFRICA", JUAN LAGUNA, Ισπανία

00:00 "A STORY OF ORACLES", MANUELA MORCAINE, Γαλλία